Одберете го вашиот тип на кафе


ДЕНЕС ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Lavazza Vigoroso | Nespresso

 Интензивно и кремасто кафе со долготраен вкус на карамела

Види продукт
Lavazza Crema e Aroma Blue

Кафе со богата текстура со вкус на кикиритки и морско оревче

Види продукт
Lavazza Qualità Rossa 250gr Мелено кафе

Уникатна мешавина на зрна со ароматичен, добро балансиран вкус

Види продукт
Lavazza Intenso | Dolce Gusto

Интензивно кафе со силни ноти на карамела

Види продукт
Lavazza Classy Compact

Кафемат кој е компатибилен со капсули Lavazza Blue

Види продукт

Прекрасно хармонично италијанско кафе

Класичната колекција Lavazza: за љубителите на традиционалното италијанско еспресо кафе

, создаден за совршена екстракција со професионална машина.